Kim jesteśmy?

Cieszymy się ogromnie, że możemy Wam się przedstawić.

• Od siedmiu lat nasz zespół stoi na straży ośmiorniczek, a każdą wolną chwilę poświęcamy naszej misji.
  • Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę i chętnie angażujemy się w projekty, związane z rękodziełem, wolontariatem i wcześniakami.
  • Wspieramy także lokalne grupy nieformalne - one również są dla nas ważne

Nasza determinacja i zamiłowanie do tworzenia zawsze znajdują wyraz w naszych działaniach. Cieszymy się, że możemy poznać innych ludzi o podobnych wartościach i serdecznie zapraszamy do współpracy oraz wymiany inspiracji

Fundacja Małych Serc została założona w 2016 roku przez Joannę Kubiak - Kmieć. Naszym głównym celem jest koordynowanie akcji Ośmiorniczki Dla Wcześniaków, która była impulsem do założenia fundacji. Jesteśmy również dumnymi członkami Ogólnopolskiego Porozumienia "Razem dla Wcześniaków", które łączy nas z 7 innymi fundacjami, zjednoczonymi jednym celem – pomocą dla naszych małych bohaterów!

Wspieramy też inne fundacje i akcje zagraniczne. Pomagaliśmy w tworzeniu grup ośmiorniczkowych wolontariuszy w Anglii i Austrii ,a ośmiorniczki wykonane w ramach akcji poleciały również do Kenii, Danii i Ukrainy. Współpracowaliśmy ze Stowarzyszeniem Muszkieterowie Szpiku, Fundacją Wychowanie dla Pokoju, Fundacją Ronalda McDonalda ,Fundacją Kochaj Mnie Po Prostu i Fundacją PANDA. O fundacji wspomniano w mediach ponad 70 razy, a media społecznościowe obserwuje ponad 20 tys. osób.

Zarząd Fundacji

Prezes fundacji - Joanna Kmieć-Kubiak
  • Zarządza pracą wszystkich w fundacji.
  • Pozyskuje granty i sponsorów.
  • Prowadzi FB fanpage, FB grupy , Linkedin, stronę www.
  • Planuje budżet. Zatwierdza projekty. Prowadzi warsztaty. Zarządza logistyką przesyłek.
W 2017 roku otrzymała tytuł Kobiety roku w plebiscycie organizowanym przez firmę KIK.
W 2018 roku otrzymała wyróżnienie za działalność charytatywną na Gali Liderów Powiatu Rawickiego.
Akcja „Ośmiorniczki dla wcześniaków” dostała nominację do Perły mama:Du – nagrody w plebiscycie promującym osoby i organizacje, które znacząco przyczyniają się do poprawy sytuacji dzieci i rodzin w Polsce.
W 2023 nominowana do plebiscytu Akademii Kobiet Skutecznych.

Wiceprezes Fundacji - Przemysław Kubiak
  • Zatwierdza umowy
  • Kontroluje dokumentację
  • Prowadzi konsultacje z firmami