Jak nas wspierać?

Wpłata na konto - lub na zrzutkę – z Twojej wpłaty będziemy mogli zakupić certyfikowaną włóczkę i wypełnienie do ośmiorniczek.
Jesteśmy organizacją non-profit, dlatego każde wsparcie finansowe pozwoli nam realizować nasze cele.
Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Fundacja Małych Serc
ul. Kasprzaka 8, 64-730 Wieleń
BANK SPÓŁDZIELCZY 35 8674 0009 0000 0273 2000 0010

• Link do zrzutki: Zarzutka.pl
  • Pomoc rzeczowa – Jeśli posiadasz narzędzia do szydełkowania, włóczkę, którą chciałbyś przekazać na rzecz fundacji serdecznie prosimy o kontakt: kontakt@fundacjamalychserc.pl
  • Włóczka zamiast kwiatów od gości pary młodej– Będziemy szczęśliwi jeśli zachęcicie gości do przekazania włóczki na działalność naszej fundacji.
  • Patronite - W przeciwieństwie do innych platform crowdfundingowych, Patronite opiera się na idei regularnego, comiesięcznego wsparcia naszej akcji - https://patronite.pl/fms
  • Fani Mani- Jeśli robisz zakupy online to możesz wspierać naszą fundację bezpłatną darowizną. Tak! - bezpłatną darowizną - https://fanimani.pl/fms/
Przekaż 1,5% podatku - Przekazując 1,5% podatku dochodowego na rzecz FMS, prosimy o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji:

z celem szczegółowym:
FUNDACJA MAŁYCH SERC 14037

Deklaracje podatkowe można składać za pomocą:
  • Online na stronie internetowej Fundacji Studenckiej
  • Online na stronie internetowej do rozliczeń PIT
  • Online na stronie internetowej Ministerstwa Finansów
  • Darmowego programu do pobrania na komputer

CZY MOŻESZ NAS WESPRZEĆ W INNY SPOSÓB?

Jeśli chciałbyś wesprzeć nas też w inny sposób niż poprzez dzierganie ośmiorniczek to jesteśmy otwarci na różnorodne talenty i umiejętności, które mogą pomóc nam dotrzeć do większej liczby szpitali w Polsce oraz szerzyć świadomość o naszej akcji.

Oto kilka sposobów:

• Fotografia: Jeśli jesteś utalentowanym fotografem, możemy współpracować z Tobą przy tworzeniu wyjątkowych sesji zdjęciowych z ośmiorniczkami w roli głównej.
  • Wideoreportaże: Jeśli posiadasz umiejętności wideo, możemy wspólnie stworzyć reportaże z różnych wydarzeń związanych z naszą akcją.
  • Twórczość literacka: Jeśli masz talent do pisania, możesz napisać bajkę lub opowiadanie związane z ośmiorniczkami dla wcześniaków. To może być piękny sposób na wprowadzenie dzieci w świat magii i wsparcia.
  • Tworzenie wyjątkowych produktów: Jeśli jesteś zdolny/a w tworzeniu ręcznie robionych przedmiotów lub innych produktów, możemy razem opracować specjalne produkty związane z ośmiorniczkami. To może obejmować np. ozdoby, biżuterię czy gadżety, które pomogą w promocji akcji i zbieraniu funduszy.
Nie ma ograniczeń co do tego, jakie umiejętności możemy wykorzystać. Jeśli masz jakiekolwiek pomysły lub chciałbyś/ałabyś dołączyć do nas w niekonwencjonalny sposób, nie wahaj się z nami skontaktować . Razem możemy zrobić coś wyjątkowego dla wcześniaków i ich rodzin.