Aktualności

Warsztaty w Lublinie z Tapataj Klubokawiarnia

Zapraszamy ponownie do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu Ośmiorniczki dla wcześniaków w Tapataj Klubokawiarnia !
Ośmiorniczki to wspaniała idea która wspiera wcześniaki w ich trudnych chwilach.

Wcześniaczki mają ogromną potrzebę chwytania. Starają się chwytać otaczające je kabelki, przewody oraz wszystko co znajdą w swoich inkubatorach.
Z pomocą małym wojownikom przychodzą Ośmiorniczki! Przyjemne w dotyku, zaprojektowane w sposób który kształtem przypomina pępowinę mamy dotrzymują towarzystwa małym noworodkom.

I tutaj z pomocą możesz przyjść Ty! Fundacja potrzebuje wolontariuszy którzy pomogą tworzyć te cudowne ośmiorniczki dla dzieci. Twoja ośmiorniczka może wylądować w objęciach małego dziecka - sprawić aby czas spędzony w inkubatorze był przyjaźniejszy i bezpieczniejszy.
Ośmiorniczki lądują w rękach mam, które przez trzy dni noszą je ze sobą wszędzie - dzieląc się z nimi swoim zapachem. Ośmiorniczka skąpana zapachem mamy oraz przepełniona chęcią pomocy wolontariuszy trafiają w ręce malutkich wcześniaczków.

Przyjdź do nas! Wydziergaj z nami ośmiorniczki dla wcześniaków.
Podczas warsztatów nauczysz się samemu zrobić ośmiorniczkę.

Już 19 października o godzinie 17.00 zapraszamy na wydarzenie. Wstęp jest oczywiście bezpłatny, włóczkę (która musi spełniać restrykcyjne normy) zapewnia fundacja, a w szyciu ośmiorniczek pomagać będą cudowne wolontariuszki.

Ponieważ musimy wiedzieć ile potrzeba będzie włóczki, na wydarzenie obowiązują zapisy.

Zapisywać się można pod linkiem z wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2006771376055840/?notif_t=event_description_mention¬if_id=1538424498970880
Dodano dnia: 05.10.2018