Aktualności

PODSUMOWANIE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ KIK

Jak się poznaliśmy? To proste. Firma KiK zorganizowała konkurs – dla kobiet z pasją. Joanna Kmieć Kubiak zgłosiła się do konkursu i opowiedziała o swoim projekcie charytatywnym – Ośmiorniczki dla Wcześniaków, czym ujęła serce nie tylko osób głosujących ale również członków zarządu organizatorów.

Firma KiK dostrzegła pozytywny wydźwięk akcji i postanowiła nas wesprzeć. Otrzymaliśmy już w sumie prawie 90 kg bawełny certyfikowanej czyli ok 1700 motków z czego powstało ponad 3 tys ośmiorniczek!! Oznacza to, że dzięki temu ponad 3 tysiące małych rączek mogło ściskać w inkubatorze macki ośmiorniczek zamiast kabelków od aparatur. Ośmiorniczki są przesyłane bezpłatnie do 100 szpitali w Polsce.

KiK zaprojektował dla nas również koszulki, dzięki którym nasi wolontariusze byli dobrze widoczni i rozpoznawali na wielu wydarzeniach w całej Polsce min. Dniu Nauk Medycznych w Gdańsku, Targach Happy Baby w Poznaniu, Wydarzeniu z Okazji Dnia Matki w IBM we Wrocławiu i w Katowicach, Światowym Dniu Dziergania w Łodzi, 7 Urodzinach Marywilska 44 w Warszawie, Spotkanie w Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Rocznica Akcji w Zamotanych w Przemyślu, Targi – Mamy Targ w Łodzi. 17 litopada w wielu miastach znów zagościmy w związku ze Światowym Dniem Wcześniaka. Wypatrujcie nas!

Na tych wydarzeniach rozdawaliśmy także naklejki dla najmłodszych zaprojektowane przez firmę KiK

Bardzo dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie naszymi działaniami w każdym zakresie. Koszty prowadzenia Fundacji są bardzo duże i zapotrzebowanie na materiały również. Miesięcznie musimy wydziergać ok 1500 ośmiorniczek, aby obdarować wszystkie oddziały z nami współpracujące. Koszty zakupu samej bawełny to 3 tys zł po cenie hurtowej. Tym bardziej pomoc i zainteresowanie ze strony jest dla nas bardzo ważne i bardzo doceniamy zaangażowanie firmy w rozwój akcji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie nam jeszcze wiele wspólnych owocnych rozwiązań i kolejne sukcesy.

#wczesniakisawzne
Dodano dnia: 02.11.2017