Aktualności

Mamy rok!!!

Kochani!! Czy wiecie, że ośmiorniczki mają już roczek?
Dokładnie 16 kwietnia powstała grupa na fb zrzeszająca wolontariuszy. W bardzo krótkim czasie do grupy dołączyło tysiąc osób. W tej chwili jest nas ponad 4 tysiące!! Nikt nie spodziewał się tak szybkiego rozwoju akcji. Bardzo się cieszymy, że ośmiorniczki przyjęły się na Polskim gruncie, chociaż nie obyło się bez przeszkód większych i mniejszych. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju akcji.
Największe podziękowania kierujemy w stronę najważniejszej osoby, bez której na pewno nie powstałaby Fundacja. Zapewniamy, że biurokracji nam nie brakuje, mnóstwo wewnętrznych regulaminów, procedur. Opracowanie umów z wolontariuszami i ze szpitalami, wnioski do KRS, statut itd to ogrom wiedzy i czasu. Dziękujemy doradca.bienias.info.pl za bezinteresowną i bezpłatną pomoc.
Dziękujemy firmie http://www.econex.com.pl/ za bezplatne postawienie strony www.
Dziękujemy Ale Pomysł Pracownia Artystyczna za logotypy, wizytówki, plakaty i wszelkie projekty, którymi się posługujemy. Pracownia oczywiście pomaga nam pro bono. Dziękujemy Lidia Wa za bezpłatny projekt logo naszej fundacji, dyplomów oraz identyfikatorów.
Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy dokonują wpłat na nasze konto.
Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom fantów na nasz bazarek, oraz wszystkim kupujących za zasilanie naszego konta na rzecz akcji ośmiorniczkowej.
Dziękujemy naszemu głównemu partnerowi za wsparcie nie tylko materialne, ale także zainteresowanie rozwojem akcji. Jak do tej pory otrzymalismy od firmy KiK sporą dawkę bawełny, koszulki oraz naklejki.
Dziękujemy firmie ULOTKI.net oraz Verde-druk za darmowe druki, projekty i rabaty w drukarni.
Dziękujemy firmie Drukujcie.pl za niskie ceny druków.
Dziękujemy sklepom Mila Druciarnia, Makeland, Pasmanteria Zosia, Ruda Lama e-dziewiarka Liloppi Włóczki z welnabawelna.pl http://rumento.pl/ oraz wszystkim pasmanteriom, które dały nam zniżki na bawełnę.
Dziękujemy pasart.pl za przekazanie koralików. Powstała z nich biżuteria została przekazana na nasz bazarek.
Dziękujemy Marcin Lenard za przekazanie drukarki.
Dziękujemy marko.pl Sylveco - naturalne kosmetyki Medicom Bistro Na Językach Przerwa Knitted Coffee MARY KAY Na-Fali Szkoła Pływania Małyssak Columbus Coffee Zielona Góra BSH Hausgeräte Skłodowscy.pl Primacol Lowlanders Białystok - American Football Team Stowarzyszenie "Motocykliści dla dzieci" Fundacja Kochaj Mnie po prostu Scena Wspólna WOAK Białystok za wsparcie i współprace na różnych polach naszych działań.
Dziękujemy naszemu największemu sponsorowi, bez którego nie moglibyśmy ruszyć, firmie http://www.panix.pl/ oraz hurtowni http://basior.com.pl/
Dziękujemy Enactus za bezinteresowną i charytatywną pomoc w dalszym rozwoju akcji.
Ogromne podziękowania kierujemy do naszych wspaniałych i niezastąpionych wolontariuszek i koordynatorek za ogromną pracę i zaangażowanie w projekt ośmiorniczkowy. Jedną ośmiorniczkę dzierga się ok 3 godziny, to ogromna ilość czasu jaką poświęcają dla nas nasze uzdolnione wolontariuszki.
Do tej pory udało nam sie wydziergać ponad 9 tys ośmiorniczek!! 300 sztuk przekazaliśmy do Danii w ramach podziękowania za współpracę. 150 sztuk poleciało do Afryki razem z Organizacją Leczymy z Misją
Zaopatrujemy ponad 100 szpitali w całej Polsce.
Pomogliśmy również ruszyć z akcją w Austrii i w UK.
Zorganizowaliśmy również ponad 150 spotkań warsztatowych w całej Polsce dla wolontariuszy chcących dołączyć do naszych szeregów.
Z okazji rocznicy chcielibyśmy wyróżnić 20 najaktywniejszych osób. Mamy nadzieje, że z roku na rok będziemy mieli możliwość nagrodzić jeszcze więcej osób.
Wyróżniamy następujące osoby:
Kaja Barańska Aaneczkaa Calineczka Joanna Fengler Hanna Filipiak Beata Nizio Zofia Gongol Basia Mazurkiewicz Ewa Banaszek Joanna Rosek-Koper Grażyna Dobosz Anna Di Marta Stieszenko Aleksandra Paulina Jóźwiak Katarzyna Kaa Anna Klebańska Elżbieta Szczypiń Ela Szrajbrowska-Nowicka Anna Kępa Izabela Wąs Milena Janczak
Mamy dla was upominki - balsam VIANEK , torby bawełniane z logo ośmiorniczek zasponsorowane przez Lolilu oraz kupony znizkowe 10% do sklepu Makeland.

Zapraszamy również na nasz bazarek i zapraszamy do licytacji, dzięki temu będziemy mogli zakupić kolejne motki i przekazać je w dobre ręce, które wyczarują z nich kolejne ośmiorniczki.
https://www.facebook.com/groups/bazarekfundacjimalychserc/
Dodano dnia: 25.05.2017