Sesje RPG dla dzieci w siedzibie naszej fundacji.

Na naszej drodze wciąż stają cudowni ludzie pełni pasji, którzy chcą pomagać innym, a my im to umożliwiamy.

Tym razem do współpracy zgłosił się Paweł,a my z chęcią podłapaliśmy jego pomysł na wsparcie.
Paweł jest mistrzem sesji RPG. Już niedługo odbędzie się kilka sesji RPG dla dzieci w siedzibie naszej fundacji!
Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na akcje ośmiorniczki dla wcześniaków.

Myśląc o grze RPG, dużo osób ma przed oczami siedzenie przed komputerem.
W tym przypadku nic bardziej mylnego!
Podczas grania w RPG dzieci siedzą przy jednym stole, z kartkami
i wyjątkowymi kostkami, a ich rozmowy często bywają dziwne
dla osób, które się temu przyglądają.
Najłatwiej można porównać to do bajek, w których główną rolę odgrywają dzieci, wcielając się w swoich bohaterów.
Dzieci dzięki takiemu spędzaniu wolnego czasu mogą rozwijać swoją wyobraźnie i umiejętność radzenia sobie z problemami.
Gry RPG to mnóstwo pozytywnych aspektów - spędzanie czasu w fajnym gronie z dala od ekranów,
tworzenie postaci i kierowanie przebiegiem gry wymaga myślenia kreatywnego i strategicznego.
Dzieci uczą się jak rozwiązywać problem, omijać przeszkody i używać wyobraźni.
Śledź nasze social media,a dowiesz się kiedy odbędzie się kolejna sesja na,którą możesz zapisać swoje dziecko.
Dodano dnia: 08.11.2023